Soort bedrijf: Garagebedrijf
Soort dienstverband: Detavast
Tijd: 40 uur Locatie: Maassluis Ref: AM018
Salaris: € 2800,- tot € 3500,-
Je hebt ervaring als Automonteur en je bent toe aan een nieuwe baan met voldoende uitdaging en een werkgever waar eigen inbreng wordt gewaardeerd? Dan zijn wij op zoek naar jou! Als je interesse is gewekt, lees verder en solliciteer snel!
Als Automonteur werk je samen met diverse collega's op locatie in Maassluis. Je hebt een breed takenpakket, waardoor geen dag hetzelfde is. Het opsporen van storingen, het uitvoeren van Apk-keuringen en alle algemene reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan personenauto’s. Ook het vastleggen van werkzaamheden in het systeem en het beheren van gebruikte materialen valt onder jouw werkzaamheden.
Functie-eisen:
Over de Opdrachtgever:
Onze opdrachtgever is gespecialiseerd in onderhoud en reparatie. De werksfeer is open en informeel. Persoonlijke ontwikkeling wordt sterk aangemoedigd. Met hun team van professionals en diverse specialisaties kunnen zij klanten service op maat aanbieden.
Wat bieden wij:
Wil je direct solliciteren? Stuur een CV met motivatie naar werk@letswurk.nl.
Voor meer informatie kun je ons bellen via 085 – 079 55 55.
"Samen met Letswurk was het vinden van een baan een traject waar ik veel over mezelf heb geleerd. Zij hebben aandacht voor je en streven langdurige relaties na."